کد خبر:3048

پیام تبریک رئیس هیات فوتبال مازندران به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال آمل در لیگ دسته یک؛

دختران مازندران، نمایش غرور به راه انداختند

 

 

تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال آمل پس از مسجل شدن صعودش به لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور توانست با پشت سر گذاشتن تیم آریا پاک البرز در مرحله نیمه نهایی و تیم هیات فوتبال نطنز در دیدار فینال، عنوان قهرمانی لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور را کسب کند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال مازندران، تیم فوتسال هیات فوتبال آمل موفق شد با پیروزی در دو دیدار باقی مانده از لیگ دسته اول فوتسال بانوان کشور عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کند.

از همین رو رحیم درزی خلردی رئیس هیات فوتبال استان مازندران به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال آمل در لیگ دسته اول فوتسال بانوان باشگاه های کشور پیام تبریکی صادر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

نمایش غرورانگیز و کسب عنوان قهرمانی دختران فوتسالیست مازندرانی در لیگ دسته اول فوتسال بانوان باشگاه های کشور که مایه دلگرمی همه ورزش دوستان به ویژه بانوان مازندرانی شد را به اعضای این تیم، صمیمانه تبریک می‌گویم.

در این قهرمانی بدون شک از کادر فنی تا تدارکات و مدیران تیم همگی نقش داشته‌اند و زحمات همه آنها در کنار هم سبب شد تا بر مشکلات تسلط پیدا کنند و به عنوان ارزشمند قهرمانی و صعود به لیگ برتر فوتسال بانوان کشور دست پیدا کنند.

اینجانب، ضمن تبریک این عنوان مهم به بازیکنان، کادر فنی، کادر مدیریتی و به ویژه مالک محترم تیم، آرزوی تداوم موفقیت ها رابرای این تیم شایسته در مراحل پیش رو را از درگاه الهی خواهانم.

بی شک این تیم موفقیت های بیشتری را برای استان زیبای مازندران و هواداران عاشق فوتسال به ارمغان خواهد آورد.

با احترام

رحیم درزی خلردی

رئیس هیات فوتبال مازندران