کد خبر:1488

در پی حاشیه های ایجاد شده در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال الومینیوم اراک در دیدار با نساجی مازندران، روابط عمومی هیات فوتبال مازندران بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

متاسفانه در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی سرمربی محترم تیم فوتبال آلومینیوم اراک در دیدار با نساجی مازندران، شاهد رخداد اتفاقاتی بودیم که موجب شد پیکان اتهام به ناحق به سمت خبرنگاران زحمتکش استان مازندران نشانه رود.

در حالی که نشست مطبوعاتی بعد از بازی در کمال آرامش و با حضور خبرنگاران محترم و اخلاق مدار استان مازندران در حال برگزاری بود متاسفانه خللی در برگزاری کنفرانس توسط فردی، خارج از سالن کنفرانس پیش آمد که متاسفانه بازهم به پای خبرنگاران مظلوم مازندران نوشته شد.

در این نشست نه خبرنگاری اهانت کرد، نه شیشه ای شکسته شد و با توجه به ترک سالن توسط سرمربی محترم آلومینیوم اصلا فرصت نشد که سوالی مطرح شود. امروز خبرنگاران مازندرانی در کل زمان برگزاری مسابقه فوتبال همچون همیشه در چهارچوب اخلاق، به وظیفه حرفه ای خود عمل کرده و خوش درخشیدند و هیچ گونه اقدام غیر متعارفی نداشتند و به ناحق مورد اتهام واقع شدند که در این راستا باید از خبرنگاران و عکاسان مازندران دلجویی شود.

شاید اصحاب رسانه شاغل در مازندران از جمله مظلوم ترین خبرنگاران کشور باشند که خالصانه به عنوان حلقه اتصال مردم و مسئولین در حال فعالیت هستند ولی در عین حال مورد بی مهری نیز قرار میگیرند. روابط عمومی هیات فوتبال مازندران ضمن حمایت قاطع از خبرنگاران ورزشی استان و محکوم نمودن چنین مواردی ابراز امیدواری می نماید شاهد رخداد اینگونه اتفاقات در آینده نباشیم.